Ares
Mimari Sistemler

Aldom Group’un 20 yılı aşkın tecrübesi ve gücüyle, Türkiye ve uluslararası pazara sunmaktan gurur duyduğu markası Ares Mimari Sistemler; zarif ve şık tasarımı, mükemmel yalıtımı, maliyet verimli çözümleri ve projelerin tüm gereksinimlerini karşılayan geniş ürün yelpazesiyle, tüm iş ortaklarına doğru ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Karmaşık yapılar, orijinal şekiller veya çok geniş alanlar genellikle belirli bir binaya özel, özelleştirilmiş çözümler gerektirir. Ares Mimari Sistemler, bu tip modern yapılar için özel sistemler üretir, binalarda enerji kullanımını azaltmak ve termal konforu korumak için mükemmel çözümler sunar.

Yapılarda güvenlik ve konforun üstün kalitede bir sistemle sağlanması fikriyle özel olarak tasarlanan Ares Mimari Sistemler; sahip olduğu mükemmel termal, su ve akustik yalıtım performansı ve zorlu koşullara dayanıklılığıyla özellikle yüksek katlı binalarda ve prestijli projelerde tercih edilmektedir.

aldom katalog tasarim con.FH11

Ürün yelpazesinde; yüksek ısı yalıtımı ve yenilikçi teknik çözümleriyle yeşil bina gereksinimlerini tam olarak karşılayan modern strüktürler yer almaktadır.

Daha büyük açıklıkların geçilmesine olanak sağlayan yeni nesil Cephe Sistemleri mimari / teknik tüm ihtiyaçları ekonomik şekilde karşılayan ve estetik bir çözüm sunan Kapı-Pencere-Sürme Serileri ile Ares Mimari Sistemler, iç ve dış tüm mekanlarda size konforlu, şık ve uzun ömürlü çözümler sunar.